Ekoloģisks jeb videi draudzīgs produktu iepakojums - uzklikšķini un izlasi rakstu par šo, sadarbībā ar 1188.lvĪpaši izstrādāts elastīgs palešu tīkls, kas saglabā savas īpašības līdz piegādes galamērķim.

Mūsu piedāvātais palešu tīkls ir elastīgs premium klases tīkls, kas paredzēts izmantošanai palešu nostiprināšanai, vienlaicīgi nodrošinot brīvu gaisa piekļuvi kravas saturam. Šī īpašība pilnībā izslēdz kondensāta veidošanās iespējamību, tādējādi vienlaicīgi tiek nodrošināta kravas aizsardzība transportēšanas laikā un tās saturs saglabājas svaigs.

Pateicoties tīkla izcilajai spējai saglabāt tā formas veidolu un maksimālai elastībai, šis augstākās kvalitātes tīkls apkļaus katru stūri, kontūru un spraugu starp paletē esošajiem priekšmetiem. Tādējādi jūs spēsiet nodrošināt sūtījuma drošību visā ceļa posmā no sākuma līdz galamērķim.

Tīkls ir speciāli izstrādāts ar mērķi iegūt perfektu izturības, elastības un noturības savietojamību vienā materiālā, lai tādējādi aizsargātu jūsu vērtīgo paletes saturu. 

Lasīt vairāk